Téma třetího setkání: Pohled velkých e-shopů na emailing

 

V dalším, v pořadí již 3. setkání e-mailových specialistů, se budeme ptát zástupců předních e-shopů na jejich pohled na emailing. Jak se jim daří? Jaké nástroje využívají? Jak jsou na tom s nastavováním frekvence rozesílek, případně s personalizací e-mailů? To vše a mnohem více se dozvíte na dalším setkání, tentokrát přímo v sídle společnosti ACOMWARE.

Petr Cikán

Petr Cikán

Petr pracuje jako Head of Email Marketing ve společnosti ACOMWARE. Řídí oddělení emailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

Petr vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně emailingu. Má na starosti současné emailové klienty a podílí se i na obchodu a marketingu.

Je držitelem prestižního certifikátu Silverpop Engage Professional Certification.

Ondřej Vjaclovský

Ondřej Vjaclovský

Ondřej Vjaclovský působí ve společnosti MALL.CZ, kde se stará o e-mailing a jeho development pro zahraniční servisy. V rámci Česka zajišťuje personalizaci a segmentaci mailingu a implementaci nových projektů. Zároveň je projectownerem pro systém Neolane.

V prostředí e-commerce se pohybuje téměř 5 let. Řadu zkušeností získal v Aukru, kde se staral o e-mail marketing až do jara 2014.

Hlavní organizátor