Téma setkání: Email pro mobil

Téma druhého setkání: Email pro mobil

 

Druhý díl Email Open je věnován tématu „Email pro mobil“.

Účast na akci je zdarma, vzhledem k omezené kapacitě budete o potvrzení své registrace informováni. Z jedné firmy přijímáme maximálně 2 registrace, další až po dohodě.

 

Na sektání vystoupí:

Pavel Vondruška

Pavel Vondruška

Pavel pracuje na pozici Senior Email Marketing Specialist ve společnosti ACOMWARE. Vystudoval VŠE - obor informatika a statistika. Je držitelem několika certifikací jako Google Analytics Individual Qualification, Silverpop Engage Fundamentals Certification, Silverpop Engage Professional Certification a Mobile App Analytics Fundamentals. Pavel také spolupracuje na twitter kanálu o emailingu @InteligentEmail.

Peter Orosz

Peter Orosz

Peter je Email Marketing Specialist v e-shopu Feedo.cz a zabývá se především výzkumem a vývojem responsivních technik pro e-mailing. Ačkoliv jsou jeho přednášky velice technické, pomohou vám netápat v této oblasti e-mailové komunikace.

Petera dále zajímá hudba, literatura, UX design a šachy.

Michal Horák

Michal Horák

Michal je ředitelem rodinné internetové agentury PeckaDesign, kterou spoluzakládal se svou ženou Katkou v roce 1998. Předtím studoval produktový design na FaVU VUT v Brně, původním vzděláním je tedy designér. V současné době se kromě řízení firmy věnuje konzultacím pro významné klienty; jeho nejoblíbenější činností je radit provozovatelům e-shopů, co dělat lépe. Tam také zúročuje zkušenosti s provozem vlastního e-shopu se skandinávským designem: DesignVille.cz.

Hlavní organizátor